Haberler

November 17, 2020

Açık deniz petrol ve gaz boru hattı üretimi üzerine bağımsız araştırma ve geliştirme Hebei Zebung rubber technology co., Ltd., Offshore China (Shenzhen) Convention & Exhibition 2019'da yüksek profilli

20-21 Ağustos'ta 19. Çin (Shenzhen) Uluslararası Offshore Petrol ve Gaz Karar Vericiler Konferansı ve Sergisi 2020 (OC 2020) düzenleniyor.Bu karar vericiler Konferansı, dönüşümün getirdiği faydaları en üst düzeye çıkarırken ve kuruluşun iç tüketimi gibi olumsuz etkileri azaltırken dijital çözümlerin uygulanmasını tartışmaya odaklanıyor!

Zebung Zirveye katılmak üzere Marine petrol sahası üretim fabrikasına davet edilen tek kişi olarak, Zebung niyet Katıl "endüstri lideri ilerlemek içgörü ve tahmin keşif ve üretim seviyeleri, dijital dönüşüm ve petrol ve gaz alanında blok zincir uygulaması, o esnada Zebung bağımsız araştırma ve geliştirme ürünleri serisi deniz petrol boru hattı gösterecek sergi.

Bu zirvede, Zebung ana hat yüzer hortumu, boyun sıkı yüzer hortum, yüzer gövde halkalı su altı hortumu ve diğer en çok satan denizaşırı boru hattı ürünleri dahil olmak üzere kendi geliştirdiği bir dizi Deniz boru serisi ürünlerini sergiledi.

20'sinin açılış gününde Zebsenng standıs çok çekti denizcilik endüstrisi liderleridikkat. Çoğunda endüstri liderleri'izlenimine göre, ülkemizin açık deniz petrol boru hattı ürünleri çoğunlukla ithalat yoluyla olmuştur. Gibi bağımsız araştırma ve geliştirme yoluyla ve BV ve ISO9001 ikili sistem sertifikasyonu yoluyla ve denizaşırı satıldıa birçok ülke gibi bir dizi açık deniz boru ürünleri üretebilir ve nadirdir. Son karmaşık uluslararası ortam, bağımsız araştırma ve geliştirme nedeniyle, çekirdek teknolojide ustalaşın, "sıkışmış" olmamak, birçok yerli işletmenin fikir birliği haline geliyor. Zeb'i öğrendikten sonrasenng, bağımsız araştırma ve geliştirme ve endüstri-üniversite-araştırma işbirliği yoluyla bir dizi kilit teknolojide atılımlar ve yenilikler gerçekleştirdi. denizcilik endüstrisi liderleri ve CbizeTomers Zebung'u ver son derece övgü bunun için harika abaşarı .

İletişim bilgileri