Hakkımızda

Hebei Zebung Rubber Technology Co., Ltd
Hebei Zebung Rubber Technology Co., Ltd
Hebei Zebung Rubber Technology Co., Ltd
Hebei Zebung Rubber Technology Co., Ltd
1 2 3 4
Hebei Zebung Rubber Technology Co., Ltd
 • Hebei Zebung Kauçuk Technology Co, Ltd, 2003 yılından beri profesyonel bir kauçuk hortum üreticisidir. OCIMF GMPHOM 2009 ve ISO 9001 sertifikalı.

 • Zebung profesyonel bir kauçuk hortum üreticisi, endüstriyel hortum, deniz yağ hortumu ve tarama hortumu toptan ve ihracatıdır.

 • Hebei Zebung Kauçuk Teknolojisi CO 2003 yılından bu yana uzun ve derin bir tarihsel gelişme yağış vardır.

 • Zebung profesyonel bir yönetim, Ar-Ge, teknoloji, üretim, satış ve satış sonrası ekibine sahiptir.

Almak UHMWPE Kimyasal Hortum & Gıda Sınıfı Kauçuk Hortum şimdi!

Teklifi istemek için buraya tıklayın

Ana Pazar
 • Dünya çapında
İş türü
 • Üretici
 • Dağıtıcı/toptancı
 • İhracatçı
 • Satıcı
Diğer detaylar
 • Markalar : ZEBUNG
 • No. Çalışanları : 150~200
 • Yıllık satış : 50 million-80 million
 • Yıl kurulan : 2003
 • İhracat p.c : 80% - 90%

Hebei Zebung Kauçuk Teknolojisi Co, Ltd."güvenli bir üretim standardizasyon işletmesidir" ve iki bağımsız buluş patenti almıştır.Hebei Eyaleti KOBİ Ünlü Marka Ürün Belgesi ve Hengshui Şehri Ünlü Ticari Markasını da aldı.

Şirket 2003 yılında kurulmuştur, orijinal site Kuzey Liuzhi Kasabası, Jing İlçesinin üçüncü geliştirme bölgesidir, bizim adımız "Jingxian Zebang Rubber Technology Co., Ltd."500,000 yuan kayıtlı sermaye, 12 çalışanı.O zamanlar, yıllık 600.000 yuan satış ile esas olarak 20 metre uzunluğunda endüstriyel akışkan hortumu üretti ve 2007'de 3 milyon yuan'a yükseldi. 2008 yılında, Dış Ticaret Departmanı kuruldu ve Alibaba platformu ile işbirliği yaptı. ağın modernize edilmiş satış modeli.Yıllık satışlar 400 milyon yuan'ı aştı ve iki yeni 60 metrelik endüstriyel boru üretim hattı eklendi.2011 yılında, yıllık satışlar 10 milyon yuan'ı aştı ve şirketin genişlemesi için yeni edinilen 87 dönüm arazi kullanıldı.

 

 

Çin Hebei Zebung Rubber Technology Co., Ltd şirket Profili 0

 

2015 yılında Hebei Zebung Rubber Technology Co., Ltd. adını aldı ve Jingxian Sanayi Bölgesi'ne tamamen girdi.Yeni fabrikanın fabrika alanı 16.000 metrekarelik, ofis binası ise 3000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.Üretim ekipmanı açısından, 10 milyon yuan'dan fazla değere sahip 4 set İtalyan ithal VP endüstriyel sıvı hortum üretim hattı ithal ettik;Müşterinin büyük çaplı hortum üretimi gereksinimlerini karşılamak için 9 milyon yuan değerinde açık deniz petrol hortumu üretim hattını artırdı ve endüstriyel ekipman otomasyonunu gerçekleştirdi, üretim kapasitesini büyük ölçüde artırdı.2017 yılında, şirket iki set endüstriyel sıvı boru üretim hattı ekledi ve 8 milyon yuan değerinde 20'den fazla test ve muayene ekipmanı ekledi.2018 yılında, şirket, Üniversitenin staj üretim üssü olmak için Çin Petrol Üniversitesi Okyanus Mühendisliği Enstitüsü ile işbirliği yaptı.

 

Çin Hebei Zebung Rubber Technology Co., Ltd şirket Profili 1                      Çin Hebei Zebung Rubber Technology Co., Ltd şirket Profili 2

 

Çin Hebei Zebung Rubber Technology Co., Ltd şirket Profili 3                      Çin Hebei Zebung Rubber Technology Co., Ltd şirket Profili 4

 

Aynı yıl, Danıştay'ın çevre koruma konusundaki katı gerekliliklerine göre, 10 milyon yuan'den fazla toplam yatırımla karıştırma merkezinin yeni inşaatı eklendi.15 yıllık hızlı gelişmeden sonra, şirketin şu anda sabit varlıklar, 150 çalışanı, 10 bilimsel araştırma personeli, 3 üst düzey mühendis, 120'den fazla üretim ekipmanı seti, 100 milyon yuan'ı aşan yıllık satışları, bir teknoloji haline gelen 90 milyon yuan'dan fazla yuan var. lider kuruluş.

Mevcut ana ürünlerimiz: büyük çaplı deniz petrol hortumu (denizaltı yağı / yüzer, yarı yüzer petrol / iskele yağ hortumu);geniş çaplı tarama hortumu (yüzer tarama / boşaltma çamuru tarama hortumu);endüstriyel kauçuk Hortum ve gıda tüpü (FDA gıda tüpü / UHMWPE kauçuk kompozit hortum / kimyasal hortum / SAE 100R3 hidrolik hortum / SAE 100R6 hidrolik hortum / tanker hortumu / kumlama hortumu / harç ve beton hortumu / buhar hortumu / yakıt yağı hortumu) vb. .Tüm ürünler BV ISO9001: 2015 uluslararası kalite sistem belgesi almıştır.Şu anda sertifikasyon sürecindedir: GMPHOM 2009 sertifikası ve FDA sertifikası.

 

Çin Hebei Zebung Rubber Technology Co., Ltd şirket Profili 5                      Çin Hebei Zebung Rubber Technology Co., Ltd şirket Profili 6

 

Çin Hebei Zebung Rubber Technology Co., Ltd şirket Profili 7

     

Ürünlerimiz aşağıdaki gibi avantajlara sahiptir: yerli ve yabancı müşteriler tarafından tercih edilen titizlikle ilerleme, sıkı denetim, uzun hizmet ömrü.Şu anda ürünler Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Arjantin, Malezya, Singapur, Hollanda, Birleşik Krallık ve Orta Doğu gibi 20'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmekte ve onlarla uzun vadeli işbirliği ortaklıkları kurmuştur. "Butik" şirketin çalışma standardıdır, "Dürüstlük" şirketin marka temel taşıdır, "birinci sınıf" şirketin hedefidir, şirket her zaman "birinci sınıf teknolojiye ve yeteneklere güvenerek birinci sınıf girişimler yaratmaya bağlıdır. Birinci sınıf yönetim ve hizmet "Hortum endüstrisinin gelişimini teşvik etmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz ve tüm gücüne katkıda bulunuyoruz.

İletişim bilgileri